Promocje

Zobacz wszystkie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Kategorie
Facebook
Kontakt
FAX
89 532 02 17
Tel
89 532 20 45
Godziny działania sklepu
10-17
Zwroty

Zwroty

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z 2 marca 2000 (Dz.U. z dnia 31 marca 2000 roku), Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu.

  1. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie na adres e-mail  kontakt@klamkidrzwi.pl oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość zawierającego informacje o numerze dokumentu zakupu, numerze zamówienia, kwocie zwrotu, numerze rachunku bankowego na który ma być zwrócona kwota oraz zwracanych produktach. W informacji zwrotnej Klient otrzyma numer zwrotu, którym należy oznaczyć paczkę ze zwracanym produktem.

  2. Przesyłki nieoznaczone numerem zwrotu nie będą przez Sprzedawcę przyjmowane, podobnie jak przesyłki, których zawartość nie jest kompletna i zgodna z przedmiotem sprzedaży.

  3. Zwrotowi nie podlegają produkty, które są uszkodzone mechanicznie, noszą ślady użycia, badź też których opakowania zostały otwarte.

  4. Przesyłki wysyłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane.

  5. Klient zobowiązany jest do dostarczenia wskazanego w formularzu produktu w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania numeru zwrotu. Niedostarczenie przez Klienta zwracanego produktu w terminie 7 dni powoduje wycofanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  6. Pieniądze za dokonany zwrot zostaną przelewane na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto bankowe. Zwrot pieniędzy następuje po odesłaniu przez Klienta podpisanej kopii faktury korygującej na adres Sprzedawcy.

 

Powrót